Thumbnail image
PowerBank për celular/laptop/tablet, Viking Smartech II, Quick Charge 3.0, 40000mAh, i hirtë
199.50 € 218.50 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Viking Smartech II është powerbank shumë i fuqishëm me aftësinë e karikimit të shpejtë Qualcomm QC3.0 dhe kapacitet prej 40000 mAh. Posedon 9 lloje të sistemeve moderne të mbrojtjes elektronike. Ofron fuqi të mjaftueshme jo vetëm për laptopë, por edhe për pasije të tjera më të vogla. Ka 6 faza të rregullueshme të tensionit të daljes. Për t'u lidhur me paisjen tuaj ka porte si: 2x USB dhe 1x USB-C. Një dizajn alumini dhe një kontroll i thjeshtë i tij siguron besueshmërinë maksimale dhe kënaqësinë e përdoruesit.Tensioni i dalës: DC-OUT - 5 V, 8,4 V, 9 V - 3.5 A (maksimum); 12 V, 16 V (në përputhje me 16.5 V), 20 V (19 V, në përputhje me 19.5 V) 4.7 A (maksimum). USB - 5 V, 9 V, 12 V - 3 A (mbështetje e karikimit të shpejtë) dhe USB-C - 5 V - 3.5 A (për MacBook).Përmasat e tij janë: 195 x 150 x 28 mm dhe peshon 1155 g.

Cilësitë

Kodi VSMTII40G
EAN 8595656504832
Lansuar 28. 11. 2017
Dizajnuar për Celular, laptop, tablet
Përmasat [mm] 195 x 150 x 28
Kapaciteti [mAh] 40000
Energjia hyrëse [A] 2
Energjia dalëse [A] 3, 3,5, 4,7
Voltazhi dalës 5 V, 9 V, 12 V, 16 V, 20 V
Lidhësit hyrës DC
Lidhësit dalës DC 1x, USB-A 2x, USB-C 1x
Lajmërues LED Po
Prodhuesi Viking
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Pesha [g] 1155
Materiali Alumin
Ngjyra Hirtë
Lloji Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
GTIN 8595656504832
Kodi i produktit 227035

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen