Thumbnail image
Portofol elegante Dara no.630
61.67 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Portofol elegante nga marka Dara, me një material 100% pambuk, 100% poliester dhe lëkurë artificiale, me ngjyrë blu, animuar nga elemente metalike dhe logon e prodhuesit në pjesën e përparme të portofolit. Përmban 12 ndarje të kartelave, një xhepë në pjesën e pasme dhe një xhep një pjesën qendrore, përfshihet edhe pjesa për foto. Falë materialit të fortë, e mbanë formën e saj. Preferohet të lahet me dorë.

Cilësitë

Prodhuesi Dara bags
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Mënyra e mbylljes Me tokëz
Gjerësia
  • 11 cm
  • 4 cm
Përmasat 19,5 cm
GTIN 8482352761
Kodi i produktit mDB0579

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen