Thumbnail image
POEZIA PËR FËMIJË - ANTON N. BERISHA
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

VENDIMIN PER HARTIMIN E KETIJ STUDIMI PER POEZIN PER FEMIJE TE MARK KRASNIQIT E PERCAKTOI PARA SE GJITHASH VLERA E SAJ SI ART ,MENYRA E QASJES, E PERCEPTIMIT DHE E SHQIPTIMIT TE BOTES E TE DUKURIVE TE SAJ NEPERMJET NJE SISTEMI GJUHESOR SHPREHES POETIK TE VECANTE DHE NJE SIMBOLIKE TE PASUR, SI DHE KOMUNIKATIVITETI DHE AKTUALITETI I SAJ

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000000162
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen