Thumbnail image
PINOKU - CARLO COLLODI
10.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aventurat e pabesueshme të kukullës pinok, që ka magjepsur lexues të vegjël të panumërt anembanë botës, të përmirësuara nga ilustrimet e mrekullueshme që rrokin gjithë magjinë dhe poezinë e këtij libri klasik të përjetshëm.

Cilësitë

Shtëpia botuese Ideart
GTIN 9789928201430
Kodi i produktit IDEART

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen