Thumbnail image
Pilling për trup Somerset 550 g
11.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për pilling të trupit gjatë dushit me aromë të freskët të limonit dhe kokosit i cili pastron butësisht lëkurën. Ky gel heq qelizat e vdekura dhe të gjitha papastërtitë e tjera falë grimcave të vogla gërryese e që e bëjnë lëkurën të butë dhe shumë të freskët. Përshtatet me çdo tip të lëkurës. Aplikojeni në lëkurë të lagur gjatë dushit dhe masazhojeni butësisht në gjithë trupin. Në fund shpëlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 639136923299
Kodi i produktit kSOM063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen