Thumbnail image
Pilling për trup me aromë të Grejfrutit dhe Portokallit, Somerset Toiletry, 550g
11.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pilling për trup, më përmbajtjë të kristaleve të sheqerit butësisht largon papastërtitë dhe yndyrën e tepërt. Lë lëkura me një aromë të këndshme me fruta ekzotike të grejfrutit dhe portokallit. Nuk përmban parabene. Nuk është testuar në kafshë. Aplikoni në lëkurë të lagur, butësisht masazhoni dhe shpërlajeni trupin.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 639136923312
Kodi i produktit kSOM065

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen