Thumbnail image
Pilling për trup Dermacol Aroma Ritual 200 g
5.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pillingu nga marka e njohur Dermacol është produkti që i nevojitet kozmetikës suaj. Ka për efekt pastrimin e lëkurës, largimin e qelizave të vdekura, rigjenerimin e qelizave si dhe rikthimin e vitalitetit të lëkurës. Pillingu ka aromë të këndshme të mollës dhe kanellës e cila freskon mendjen. Aplikojeni 1 herë në javë në lëkurë të lagur, masazhojeni mirë dhe në fund shpëlajeni me ujë tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 8590031104812
Kodi i produktit kDM4119

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen