Thumbnail image
Pilling Avon pastrues i fytyrës 75ml
5.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pilling pastrues i fytyrës, me një përmbajtje të ekstrakteve të hamamelit dhe eukaliptit. Pastron lëkurën në mënyrë të përkryer, redukton poret e bllokuara dhe ngjall lëkurën duke e bërë atë të shëndritshme dhe të shëndetshme. Testuar dermatologjikisht. Rekomandohet të përdoret 1-2 herë në ditë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 8482355218
Kodi i produktit kAV06650XXX

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen