Thumbnail image
Piling rimodelues për trup Collistar 250 m
24.23 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Piling për trup ndihmon në eliminimin e paraqitjes së celulitit, vijave të plakjes, venave, strijave dhe ekzemës. Kombinimi i përbërësve natyral aktivizohet për hollimin dhe formimin e barkut dhe ijeve. Përmban ujë termal pranveror, ekstrakte bimore, alga deti, kripë deti, vajra esenciale dhe baltë. Ajo ka një efekt pastrues në lëkurë. Përmirësim efektiv në zonat më kritike të trupit (supet, barku, hips, këmbët, mollaqe). Poashtu liron shkëlqimin tuaj të fshehur, stimulon qarkullimin dhe freskon tonin e lëkurës. Lëkura e ç’lodhet dhe ripërtërihet. Përmirëson pamjen e lëkurës. Qelizat vitale nuk dëmtohen mbështet rinovimin e lëkurës dhe nuk e than atë.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 8015150251822
Kodi i produktit kCS151

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen