Thumbnail image
Piling për trup Sazda Soap 200 ml
16.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pilingu i trupit nga Sadza Soap që përmban qymyr aktiv dhe kripë deti është i përshtatshëm për të gjitha pjesët e trupit, sidomos për bërrylat dhe këmbët. Kristalet e kripës të përfshira në formulë pastrojnë butësisht qelizat e vedura të lëkurës dhe zbutin lëkurën. Ajo është ideale për rigjallërimin e ngjyrës tuaj dhe lëkura do të shkëlqejë fjalë për fjalë. Substanca aktive e karbonit pastron thellë lëkurën, lidhet me yndyrën dhe substancat toksike, heq bakteret dhe ndriçon lëkurën, kripa e detit përmban vitamina dhe minerale dhe ka efekte detoksifikuese, kurse vajrat natyrale hidratojnë dhe zbutin lëkurën. Nuk përmban parabene ose parfume artificiale, testuar dermatologjikisht, e përshtatshme për veganët. Aplikoni në lëkurë të lagur, masazhoni me lëvizje rrethore dhe pastaj shpelajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Sadza Soap
Origjina Poloni
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 5902020751212
Kodi i produktit kSZ003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen