Thumbnail image
Peceta pastrimi Nivea 2 x 25 copa
6.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Peceta nga Nivea me ekstrakte përdoren për largimin e grimit dhe papastërtisë, duke e zbutur dhe rifreskuar lëkurën. Këto peceta hidratojnë lëkurën dhe e qetësojnë atë. Pecetat janë të lehta për përdorim dhe janë të vërtetuara shkencëtarisht.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 9005800293349
Kodi i produktit kNI82355

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen