Thumbnail image
Patika sportive GEOX, U62T2A-000JX-C9004 - nr.41
74.07 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geox sjell patika sportive për meshkuj nga me një prerje të mahnitshme me kombinim të rrallë të ngjyrës së bardhë dhe asaj kaltër të errët. Ato kan material nga teksitli dhe të poshtme gome logon e Geox të qëndisur. Patikat në madhësinë 41numër do t’bëjnë të keni ecje komode dhe shumë elegante dhe nuk do të djersij këmbët tuaja.

Cilësitë

Numri 41
Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Tekstil
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 8051516092517
Kodi i produktit mGE0039-41

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen