Thumbnail image
Pastrues për ngjyrë mbi qerpikë dhe vetulla BeautyLash 50ml
11.27 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastrues për ngjyrë mbi qerpikë dhe vetulla. Shpejt dhe butësisht i heq njollat dhe ngjyrat. I zhvilluar posaçërisht për ngjyrat e ndjeshme, nuk është i përshtatshëm për ngjyrat që punojnë në bazë të oksidantëve.

Cilësitë

Vëllimi [ml] 50
Prodhuesi BeautyLash
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 9003877900917
Kodi i produktit kBTL011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen