Thumbnail image
Pastrues grimi Panier des Sens, 200 ml
12.06 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastruesi i grimit me ekstraktet të algave dhe ujin e detit pastron butësisht lëkurën dhe heq përbërjen e grimit. Paketuar në një shishe plastike me pompë që e bën atë mjaft praktike. Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Aplikoni në një shtupë pambuku dhe pastroni lëkurën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Solucion për largimin e grimit
GTIN 3760062887458
Kodi i produktit kPAN0110

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen