Thumbnail image
Pastrues grimi La Prairie, 125 ml
58.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Produkti shpejt dhe lehtë heq grimin afatgjatë dhe të papërshkueshëm nga uji nga zona e syve dhe buzëve. Përmban ekstrakte bimore të cilët kan veti qetësuese dhe freskuese për fytyrën tuaj. Dizajnuar për të gjitha llojet e lëkurës, për sytë ndjeshëm dhe për përdoruesit e lenteve kontakti. Aplikoni në një shtupë pambuku dhe butësisht aplikoni në sytë apo buzët tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi La Prairie
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Solucion për largimin e grimit
GTIN 7611773247696
Kodi i produktit kLP0903

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen