Thumbnail image
Pastë për stilim flokësh Shu Uemura 71 g
39.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pasta mban flokët tuaja të formësuara gjatë gjithë ditës apo natës. Ofron fiksim të fortë me efekt afatgjatë dhe është shumë e lehtë për t'u aplikuar. Ka përbëje pa yndyrë me efekt gjysëm-mat, për një stilim të përkryer të flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3474630335141
Kodi i produktit kSHU028

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen