Thumbnail image
Pastë për dhëmbë Mastic Life, 80ml
12.10 € 13.51 € (-10%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastë për dhëmbë, e cila kujdeset intensivisht për dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve. Përmban ekstrakte Liquorice dhe Aloe Vera. Parandalon formimin e pllakës dentare dhe të kariesit.

Cilësitë

Prodhuesi Mastic Life
Origjina Greqi
Gjinia Unisex
GTIN 5200314371048
Kodi i produktit z53250

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen