Thumbnail image
Pastë për dhëmbë, Marvis, 75ml
6.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pasta e dhëmbëve heq efektivisht pllakën dentare, mbron dhëmbët tuaj nga kariesi dhe freskon frymën tuaj me aromën e ftohtë të xhenxhefilit dhe mentës, duke i lënë dhëmbët tuaj të shëndetshëm. Rekomandohet që të lahen dhëmbët rreth 2 minuta.

Cilësitë

Prodhuesi Marvis
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pastë
GTIN 8004395110124
Kodi i produktit kMAR006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen