Thumbnail image
Pastë për dhëmbë Marvis, 75 ml
6.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastë e dhëmbëve mbron në mënyrë efektive nga kariesi, pa efekte anësore, nuk dëmton gingivën dhe rrënjën e dhëmbëve. Aplikoni pastën me ndihmën e furçës dhe jepini dhëmbëve tuaj shkëlqim të jashtzakonshëm me shije të jamballit.

Cilësitë

Prodhuesi Marvis
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pastë
GTIN 8004395110513
Kodi i produktit kMAR004

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen