Thumbnail image
Pastë për dhëmbë Lavera Kids Strawberry 75 ml
4.20 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përbërja natyrale e pastës së dhëmbëve heq efektivisht bakteret që shkaktojnë karies. Ajo nuk përmban asnjë surfaktantë (substanca formuese shkumë) ose fluoride, pasi fëmijët e vegjël herë pas here gëlltitin pastën. Shije luleshtrydhe-mjedër do t'i tërheqë fëmijët ti pastrojnë dhëmbët. Pasta në mënyrë efektive heq pllakën dentare, zvogëlon rrezikun e prishjes së dhëmbëve, ndihmon të mbani dhëmbët tuaj të shëndetshëm dhe të fortë.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Grupmosha Fëmijë
Lloji i produktit Pastë për dhëmbë
GTIN 4021457614042
Kodi i produktit kLV029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen