Thumbnail image
Past dhëmbësh Marvis 75 ml
6.24 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pasta e dhëmbëve heq efektivisht pllakën e dhëmbëve, mbron dhëmbët tuaj nga kariesi dhe freskon frymën tuaj me një aromë të freskët nenexhiku të kombinuar me një aromë delikate të jasemines.

Cilësitë

Prodhuesi Marvis
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pastë
GTIN 8004395110148
Kodi i produktit kMAR007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen