Thumbnail image
Parfum për dhomë me aromë të luleve jeshile dhe piperit të kuq, Michel Design, 100ml
11.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Parfum me spërkatje me aromë të bukur të luleve jeshile dhe piperit të kuq. Dizajni i këtij koleksioni është i frymëzuar nga lulet e bukura e të pasura që sjellin lumturi dhe gëzim. Era unike e piperit të kuq dhe e luleve jeshile është e përjetshme dhe sjell relaksim në shtëpitë tuaja. E ambalazhuar në shishe metalike të argjendit. Aplikoni parfumin me spërkatje në dhomën tuaj, me aromë të mrekullueshme.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 608666706948
Kodi i produktit kMDW092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen