Thumbnail image
Parfum Panier des Sens Lavender, 50 ml
20.11 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Parfum me një aromë të pagabueshme dhe unike të levantës. Parfumi është i paketuar në një shishe qelqi të pastër me një kapak të zezë. Aplikoni sipas nevojës dhe ndihuni joshëse e plot sharm.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 3760062882811
Kodi i produktit kPAN0098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen