Thumbnail image
Parfum Michel Design Works 100 g
11.45 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Parfum sprej nga Michel Design Works posedon aromë të këndshme të lavandës dhe rozëmarinës, i cili freskon ajrin. Shumë praktik dhe i këndshëm, i nevojshëm për çdo shtëpi.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Unisex
GTIN 608666688473
Kodi i produktit kMDW016

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen