Thumbnail image
Parfum Erbario Toscano 10 ml
12.12 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Parfum nga Erbario Toscano i përpunuar me shumë delikatesë dhe me përbërës të përzgjedhur, në mënyrë që aroma e tij të jetë e parezistueshme. Ky produkt në sasi kryesore përmban arrëmyshk dhe karamel, në sasi mesatare përmban patchouli, cedar, pjeshkë dhe sandalwood, si dhe në sasi të vogël vanilë.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8027291333886
Kodi i produktit kET028

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen