Thumbnail image
Parfum Erbario Toscano, 100 ml
56.84 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për një aromë të veçantë e cila përcjell në mënyrë të përsosur stilin tuaj kreativ, origjinal nuk ka më të përshtatshme se aroma klasike e parfumit Erbario Toscano. Përmban aromat intensive dhe sensuale të piperit të zi, agrumeve, limonit, portokallit dhe jaseminit. Aroma ju jep energji, freski dhe sens të mirëqenies. Aplikojeni sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8027291222340
Kodi i produktit kET029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen