Thumbnail image
Papuçe Roxy Kahula ARJL100549-BLK
28.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Papuçemoderne për femra nga marka Roxy, me kombinim të ngjyrave zi dhe kafe dhe model delikat përrreth në ngjyrë të bardhë. Produkti ka një shtrojë të butë dhe të rehatshme që i bën shumë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Përbëhet nga 85% poliestër dhe 15% sintetikë.

Cilësitë

Numri 37
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372331657
Kodi i produktit mRX1304-37

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen