Thumbnail image
Sandale DC 303272-BLG, nr.46
16.53 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sandale plastike për plazh nga materiali i plastikës, për meshkuj nga marka DC. Dizajni i produktit kombinon ngjyrat bardhë dhe zi, përfshin edhe logon e prodhuesit në sipërfaqe. Materiali ka cilësi të lartë, janë të lehta dhe të rehatshme për përdorim.

Cilësitë

Numri 46
Prodhuesi DC
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372301056
Kodi i produktit mDD0065-46

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen