Thumbnail image
Papuçe Quicksilver AQYL100238-XSBB
26.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sandale për meshkuj nga Quicksilver, të cilat vijnë në një verzion blu-gri me material të butë e të rehatshëm jo-rrëshqitës. Shiriti ndarës i tyre nuk shkakton presion në mes gishtrinjëve dhe janë të papërshkueshme nga uji.

Cilësitë

Numri 42
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Sezona Pranverë - Verë 17
Lloji i produktit verë
GTIN 3613372313974
Kodi i produktit mQU1226-42

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen