Thumbnail image
Pantollona Roxy Hollow Dance Pant Print Marshmallow Beyond Love ERJFB03101-WBT8, M
57.06 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shijojeni stilin shumëngjyrësh që iu sjellin pantollonat modern Roxy Beyond Love. I krijuar nga lëkura dhe mëndafshi, ky produkt është i mbuluar me me dizajn lulesh shumëngjyrëshe, janë të rehatshme dhe të lëmuara dhe do të bini në dashuri me to saqë nuk do të dëshironi t'i largoni asnjëherë.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372449277
Kodi i produktit mRX1181-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen