Thumbnail image
Pantollona Roxy ERJDP03138-BFFW, With
52.49 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona elegante për femra nga Roxy,me ngjyrë të kaltër të lehtë. Kanë xhepat e përparëm dhe të pasëm dhe janë të ngushtë në fund këmbëve. Me madhësi S dhe material 100% pambuk ju do të ndiheni shumë rehat sa herë që i vishni.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372516016
Kodi i produktit mRX1167-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen