Thumbnail image
Pantollona Cars Jeans Morgan Army 9,883,119.33, nr 27
63.94 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni rehat në veshjen tuaj me pantollonat e bukur nga Cars Jeans. Pantollonat janë të krijuara nga mëndafshi i butë, kanë ngjyrë të gjelbërt dhe janë të rehatshëm për t'u veshur për çdo ditë.

Cilësitë

Madhësia 27
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 8718082658942
Kodi i produktit mCJ0105-27

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen