Thumbnail image
Pantollona Cars Jeans Leopard Black 8,963,701.33, nr 34
46.57 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni rehat, bukur dhe e thjeshtë me pantollonat e veçantë nga Cars Jeans. Të krijuara nga nga pambuku me ngjyrë të bardhë, hirtë dhe të zezë, këto pantollona mund të përshtaten esencialisht me çdo veshje tuajen verore pa asnjë telash.

Cilësitë

Madhësia 34
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Modeli Me kafshë
GTIN 8718082537223
Kodi i produktit mCJ0104-34

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen