Thumbnail image
Pantallona të shkurtra Northfinder BE3185OR-269, M
36.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona të shkurtra për meshkuj Northfinder, të përpunuar nga material që lejon largimin e djeresës së tepërt. Pantallonat kanë një dizajn të sofistikuar që nuk ju limitojnë lëvizjet, si dhe kanë zinxhirë me kualitet YKK. Të përsosura për ngjitje dhe aktivitete të përditshme.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia M
GTIN 8585048711740
Kodi i produktit mNF0080-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen