Thumbnail image
Pantallona Roxy ERJX603064-WBT7
51.96 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona verore shumëngjyrëshe për femra nga Roxy të përpunuara kryesisht prej mëndafshit. Këto pantollone janë në bel dhe në këmbë me llastik që të përshtaten sa më bukur me përmasat tua. Shumë komode, të pëlqyera nga të gjitha femrat.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372543630
Kodi i produktit mRX1203-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen