Thumbnail image
Pantallona Quiksilver Revolver EQYDP03378-BTL0, Nr. 33/32, hiri e errët
65.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona për meshkuj sjell nga brendi i njohur Quiksilver bërë me material 82% pambuk, 16,5% poliester dhe 1,5% elastan. Këto pantallona kanë një dizajn të përkryer me ngjyrë hiri me pamje të errët, një prerje të përshtatshme që ju bën të ndiheni më të rehatshëm. Pantallonat mbyllen me zingjir kanë xhepa praktik dhe unaza për vendosjen e rripit.

Cilësitë

Numri 33/32
Materiali
  • Lëkurë
  • 82% pambuk, 16,5% poliester, 1,5% elastan
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: 33/32
GTIN 3613373845597
Kodi i produktit mQU1653-33/32

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen