Thumbnail image
Pantallona Quiksilver EQYNP03093-KRP0, nr 32
57.06 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallonat Quiksilver për meshkuj janë të punuar nga materiali 100% pambuk në ngjyrë gri të errët. Kanë prerje të drejtë, xhepa praktikë dhe janë shumë të rehatshëm për përditshmëri.

Cilësitë

Madhësia 32
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613372495601
Kodi i produktit mQU1140-32

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen