Thumbnail image
Pantallona Quicksilver EQYNP03108-TMP0, nr 32
67.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona për meshkuj nga marka Quicksilver, të cilat vijn në ngjyrë kafe dhe dizajn të ngushtë me xhepa klasikë. Të punuara nga materiali i pambukut dhe elastanit, ato zgjaten në mënyrë të përsosur, duke ofruar komoditet.

Cilësitë

Madhësia 32
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613372498350
Kodi i produktit mQU1138-32

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen