Thumbnail image
Pantallona Quicksilver Denim EQYDP03296-BYJW, L
75.69 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona për meshkuj nga marka Quicksilver në nuanca të ngjyrës lu. Të bëra nga materiale elastike të kualitetit të lartë me dizajn modern, me xhepa të përshtatshëm dhe praktik para dhe prapa.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha
  • Të rritur
  • Fëmijë
Gjinia Meshkuj
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372499296
Kodi i produktit mQU1136-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen