Thumbnail image
Pantallona DC Greystone EDYNP03083-TMS0, M
62.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantallona modern për meshkuj nga marka DC në ngjyrë kafe, me zinxhir, kopsë dhe kordon në bel të cilin mund ta rregulloni sipas dëshirës. Produkt i mrekullueshëm dhe i rehatshëm për veshje të përditshme. Për të gjithë meshkujt që preferojnë veshjet moderne.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi DC
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613372373954
Kodi i produktit mDD0085-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen