Thumbnail image
Paletë me hije për sy Bourjois Eye Catching, 003 4.5 g, woman
12.58 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Falë paletës me hije për sy Eye Catching, ju do të mund të krijoni një make-up të përsosur dite dhe nate. Përmban 8 hije të harmonizuara me teksturë të butë kremoze-pluhur, të cilat zgjasin deri në 12 orë. Paleta elegante përfshin edhe një aplikues të dyanshëm dhe një pasqyrë praktike.

Cilësitë

Prodhuesi Bourjois
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Hije
Nr. i pjesëve 3
Nuanca 003
GTIN 3614225688157
Kodi i produktit kBJ127003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen