Thumbnail image
Paletë konturesh Rimmel By Kate Moss, 001 Golden Sands, 18.5 g
9.23 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Paleta konturesh nga supermodelja e njohur Kate Moss. Produkti ka cilësi të mirë prej pluhuri, përdoret për theksimin e mollëzave, vetullave, qendrës së mjekrrës dhe hundës. Përdoret për theksim të përsosur të kontureve të fytyrës. Me anë të këtyre paletave, grimi juaj do të jetë i përsosur gjatë tërë ditës.

Cilësitë

Prodhuesi Rimmel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3614221105443
Kodi i produktit kRI121001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen