Thumbnail image
Paletë hijesh për sy Max Factor Nr. 003 Rose 6.5 g, woman
22.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Paletë hijesh për sy Max Factor përmban 8 hije të bukura. Paleta ka hije të pasura me qëndrueshmëri afatëgjatë, thekson sytë duke i lënë me një pamje mahnitëse. Pjesë e paletës është edhe brusha për aplikim të lehtë dhe të shpejtë. Në saje të kësaj palete mund të krijoni një pamje elegante dhe sensuale.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Hije
GTIN 4084500876545
Kodi i produktit kMF093003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen