Thumbnail image
Pako aromatizuese Le Chatelard 25 g
6.30 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pako aromatizuese nga Le Chatelard me përmbajtje të luleve natyrale të lavandës dhe limonit, pa posedim të gjetheve apo puplave të lavandës. Kjo pako është e përshtatshme për pastrim të rrobave apo dekorim, e cila është e qëndisur me “Lavande” dhe e lidhur me fjongo ngjyrë vjollce për dekorim.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 3760076651755
Kodi i produktit kLCHA008

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen