Thumbnail image
Orë Smart Samsung Gear Fit2 R360 Blue
211.81 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Numërimi i hapave tua, kalorive të djegura tash më mund të jetë e lehtë në saje të kësaj SmartWatchi. Me rrip ngjyrë të kaltërt me gjerësi 24.5 dhe i papërshkushëm nga uji 3 ATM / 3 BAR. Ora ka dhe alarmin dridhës. I pajtueshëm me pajisjet e zgjedhura Bluetooth që përdorin Android OS 4.4 me 1.5GB RAM si dhe iOS 9.0

Cilësitë

Prodhuesi Samsung
Origjina Korea e jugut
Gjinia Unisex
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Karikues - energji prej rrjetit
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Kaltër
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Tipi i orës Digjital
Shpejtësia e ajrit (CFM) 24,5
Faqe 51
Pesha [g] 30
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Kronograf Pa kronometër
Ndriçim i pasëm Ndriçim i pasëm
Tjera Alarm me dridhje
GTIN 8806088469386
Kodi i produktit hSM011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen