Thumbnail image
Orë e mençur Xiaomi Amazfit 2 Stratos, i zi
187.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora e mençur Xiaomi AMAZFIT 2 Stratos është pajisja e duhur për aktivitetet tuaja sportive. Kjo orë është zgjedhje perfekte edhe për shkak të dizajnit të saj estetik. Ajo është e pajisur me teknologjitë GPS. Bluetooth, ekran touch 1.34 ", procesorin 2 bërthamësh me frekuencë 1.2GHz, 512MB RAM memorie, 4GB hapsirë për ruajtjen e të dhënave dhe bateri me kapacitet të monitorimit të zemrës deri në 35 orë. Ora poashtu mund të ruaj muzikën, të marrë njoftime të sms dhe thirrje, dhe monitorimin e shumë aktiviteteve sportive. E përshtatshme për sistemet operative Android 4.4 ose më lartë dhe iOS 9 ose më lartë.

Cilësitë

Prodhuesi Xiaomi
Origjina Kinë
Gjinia Unisex
Kronograf 3 kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Karikues - energji prej rrjetit
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali i rripit Gome
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Kalendar automatik
Tjera Alarm me dridhje
Alarm Me alarm
Pesha 53 g
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
GTIN 6970100371253
Kodi i produktit hXI004

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen