Thumbnail image
Orë e mençur TomTom SPARK 3 Cardio+Music AQU (S)
364.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët TomTom Spark 3 janë bërë për të gjithë admiruesit e vrapit e të fitnesit. Sapo të vini në dorë, aktiviteti juaj i preferuar sportiv merr një dimension të ri. Ora dixhitale sportive është e tëra e punuar prej polietireni me korniz të zezë, ekran me numra të bardhë, kombinuar me rripin në ngjyrë të kaltër. Ora ka bateri Quartz që e bënë atë rezistente ndaj ujit deri në 5 Atm. Falë tyre ju do të keni një pasqyrë të vazhdueshme të kohës që ju keni shpenzuar, ritmin mesatar dhe të menjëhershëm, largësinë e udhëtimit dhe kalorive të djegura. Përveç kësaj, në sajë të opsionit të integruar, gjithmonë mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar kudo. Ky version i orës Spark 3 gjithashtu mat rrahjen e zemrës në sajë të diodës së gjelbër në anën e pasme të orës. Orë juaj ka një gamë të karakteristikave që mund të kaloni në mes me një buton të vetëm. Bateria me ngarkesën e plotë të orës tuaj, GPS do të zgjasë deri në 10 orë, në mënyrën më ekonomike për deri në 14 ditë.

Cilësitë

Prodhuesi TomTom
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Materiali Poliuretan
Ngjyra
  • Zezë
  • Kaltër
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Tjera Monitorues i integruar i rrahjeve të zemrës
Madhësia e unazave 22
Fuqia [W] 25
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm] 13,7
Pesha [g] 50
GTIN 636926084932
Kodi i produktit hTO021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen