Thumbnail image
Orë e mençur Huawei Band 2 Pro WA-BAND2PBOM
109.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo orë e mençur ju lejon të matni rrahjet e zemrës tuaj vazhdimisht, gjatë aktiviteteve sportive ose të monitoroni cilësinë e gjumit tuaj. Me anë të lidhjes me Bluetooth 4.2, ju mund të merrni njoftimet telefonike si thirrjet apo mesazhet. Me rezistencë ndaj ujit deri në 50m, është shumë e lehtë të matni performancën tuaj gjatë notit. GPS me precizitet të lartë kap performancat sportive me anë të hartave. Bateria 100mAh ka jetëgjatësi deri në 21 ditë. Ora mund të lidhet me pajisje të cilat funksionojnë me sistemin Android apo iOS. Peshon vetëm 21g dhe është shumë i rehatshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Huawei
Origjina Kinë
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Karikues - energji prej rrjetit
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Ndriçim i pasëm Ndriçim i pasëm
Tjera Pedometër
Përmbajtja Mineral
Materiali Silikon
Pesha 21 g
GTIN 6901443194629
Kodi i produktit hHW003

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen