Thumbnail image
Orë e mençur Garmin Fenix 5 Gray Optic Black band
988.64 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë ideale për të gjithë atletët nga Garmin. Ajo është e pajisur me një matës optik të impulsit që ndjen pulsin nga dora juaj dhe kështu mund të monitorojë me lehtësi rrahjet e zemrës 24 orë në ditë. Me Fenix 5S ju nuk duhet të shqetësoheni për drejtimin, çiklizmin, notin, skijim, golf, ecje, hiking, vozitje dhe të tjera. Ai gjithashtu krenohet me rezistencën ndaj ujit deri në 100 metra dhe rripin e sapo dizajnuar QuickFit të cilin mund t'a ndërroni në çdo kohë pa ndonjë vegël. Ora është e pajisur me bluetooth, wi-fi, kontrollin e muzikës dhe mund të pranojë njoftime dhe mesazhe drejtëpërdrejt nga telefoni juaj. Ora ka rripi silikoni të zi kombinuar me kornizën prej çeliku me PVD. Ky aksesor ka mekanizëm QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi GARMIN
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Tipi i orës Digjital
Stili Sportiv
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Silikon
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Kalendar
Kohëmatës 1x
Alarm Me alarm
Numri 47
Kapaciteti i baterisë 53
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm] 15,5
Pesha 85 g
Tjera Monitorues i gjumit
GTIN 753759172015
Kodi i produktit hGR023

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen