Thumbnail image
Orë dore Victorinox Swiss Army Small 241752
464.93 € 484.53 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga marka zvicriane Victorinox dizajnuar me stil unik të vërtetë. E punuar e tëra nga çeliku cilësor ngjyrë argjendi kombinuar me ekranin e kaltër me pamje të errët, zbukuruar me një shtresë që prodhon reflektime efektive në dritën e diellit. Karakteristika më e mrekullueshme është treguesi definitiv i fazës së hënës. Korniza mbulohet me xham safiri i cili është rezistent ndaj gërvishjeve dhe ruan shkëlqimin për një kohë të gjatë. Sa i përket mekanizmit punon me mekanizëm Quartz, me makinë Ronda Z60 dhe është rezistente ndaj ujit deri në 100 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Victorinox Swiss Army
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Pjesët përbërëse Diamantë
Numri
  • 35
  • 41
Pesha 95 g
Tjera Fazat e hënës
GTIN 2031500528068
Kodi i produktit hVI521

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen